Santé Pleťové tonikum bio schizandra 150 ml

Santé Pleťové tonikum bio schizandra 150 ml

Pleťové tonikum bio schizandra osvěžuje všechny typy pleti. Díky cenným organickým výtažkům z bylin je velmi šetrné, působí lehce antibakteriálně a hojivě. Zanechává pokožku jemnou a zdravou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pleťové tonikum bio schizandra Santé dopřává pokožce pocit oživující svěžesti. Díky cenným organickým výtažkům z bílé vrby, schizandry a vilínu je velmi šetrné při čištění pleti, nedráždí ji a přináší pocit úlevy při pocitech pálení a svědění. Pokožku zjemňuje a hydratuje. Díky svému přírodnímu složení je vhodné pro všechny typy pleti i pro pleť citlivou. 

Organická schizandra obsahuje celou řadu antioxidantů a zlepšuje přenos molekul kyslíku k jednotlivým buňkám. Regeneruje a omlazuje tak pokožku a zároveň jí dodává krásně zdravý přirozený odstín. Výtažek z vilínu má vyhlazující vypínající účinek a napomáhá zlepšovat pružnost a odolnost kapilár. Zbavuje tak pleť začervenání, které tyto rozšířené žilky způsobují, a sjednocuje její barvu. 

Bylinný komplex výtažku z bílé vrby a kořene ploštičníku větevnatého podporuje zklidňující efekt přípravku, působí protizánětlivě a antisepticky. Zabraňuje množení škodlivých mikroorganismů na pleti a pomáhá tím předcházet vzniku zánětů a hnisavých a plísňových kožních onemocnění. 

Použití: Použijte pro dočištění pleti po použití čistícího či odličovacího přípravku. Naneste na navlhčený vatový tampon a jemně jím pokožku očistěte.

Tip: Pro ještě lepší účinek pleť nejprve vyčistěte Čisticí pěnou bio schizandra Santé a poté dočistěte tonikem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?