Spa Magik Pleťový gel čistící s minerály z Mrtvého moře 150 ml

Spa Magik Pleťový gel čistící s minerály z Mrtvého moře 150 ml

Pleťový gel s minerály je určen pro pravidelné čistění problematické pleti. Je vhodný pro každodenní použití a díky antibakteriálním látkám účinně bojuje proti akné a nedokonalostem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čisticí pleťový gel s minerály z Mrtvého moře Spa Magic je určen pro pravidelné čistění problematické pleti. Gel je vhodný pro každodenní použití a díky antibakteriálním výtažkům účinně bojuje proti akné a nedokonalostem.

Čisticí pleťový gel je určen k důkladnému večernímu čištění a odlíčení pleti. Po smíchání s vodou vytváří bohatou pěnu, která proniká do pórů a odstraňuje hluboko usazené nečistoty, make-up i přebytečný kožní maz. Výtažky z tea tree, Aloe vera heřmánku a meduňky o problematickou pleť pečují, zklidňují ji a působí přirozeně protizánětlivě a hojivě.

Bylinky v kombinaci s vodou z Mrtvého moře, bohatou na množství minerálních látek, je čisticí gel výbornou prevencí před akné.

Použití: Do dlaně naneste malé množství gelu, přidejte vodu a směs napěňte. Naneste na mokrou tvář a masírujte po dobu cca 20-30 sekund. Důkladně smyjte teplou vodou.

Tip: Složení je bohaté na minerály z Mrtvého moře: hořčík, draslík, vápník, sodík.

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, problematická pleť a akné, smíšená pleť

Výrobce: Spa House, Winchet Hill Goudhurst, TN17 1JY Kent Velká Británie, www.findershealth.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?