I+M Naturkosmetik Pleťový gel Wild Life 50 ml

I+M Naturkosmetik Pleťový gel Wild Life 50 ml

Pleťový gel Wild Life intenzivně pečuje o potřeby mužské pokožky, skvěle ji hydratuje a podporuje přirozené regenerační procesy. Poskytuje osvěžující péči a tiší podráždění po holení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pleťový gel I+M Naturkosmetik Wild Life intenzivně pečuje o potřeby mužské pokožky, skvěle ji hydratuje a podporuje přirozené regenerační procesy. Spojení rostlinných olejů a výtažků dodává pleti množství potřebných živin a vitaminů, které zanechávají pokožku vláčnou, pružnou a ochráněnou před známkami předčasného stárnutí. Gel poskytuje osvěžující péči a tiší podráždění po holení.

Pečující pleťový gel chrání mužskou pokožku díky spojení rostlinných olejů, a to oleje olivového, slunečnicového a arganového. Všechny tyto oleje jsou bohatými zdroji nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxodantů, které v pokožce uzamykají hydrataci, udržují ji pružnou, jemnou a zdravou na pohled.

Extrakt z pupečníku působí regeneračně a čistí pleť, zatímco vilín viržinský chrání pleť před vznikem drobných zánětů. Pečující gel je bohatý na množství vitaminů a antioxidantů, pleť posiluje a podporuje její přirozené regenerační procesy.

Použití: Gel aplikujte dvakrát denně na vyčištěnou pleť a také vždy po holení.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?