Annemarie Börlind Pleťový olej Anti Blue Light 3v1 30 ml

Annemarie Börlind Pleťový olej Anti Blue Light 3v1 30 ml

(1 hodn.)
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Suchý olej s marigoldem, sacha inchi a skvalenem vyživuje a pěstí suchou, namáhanou pleť. Poskytuje ochranu před modrým světlem.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení1
Položit dotaz
Popis produktu

Pleťový olej Anti Blue Light 3v1 od německé značky Annemarie Börlind chrání pokožku před modrým světlem a působí tak proti stárnutí pokožky. Ošetřuje suchou pokožku, chrání bariéru pokožky, posilují elasticitu pleti, dodávají jí vláčnost a hebkost.

Suchý obličejový olej s inovativním Anti-Blue Light filtrem chrání pleť před různými typy záření, jejichž působení je každodenně vystavována. Dále obsahuje lutein nebo vitamin E. Díky tomu pomáhá předcházet jejímu předčasnému stárnutí. Najdete v něm také účinné látky z heřmánku, které mají výborné zklidňující účinky.

Oleje z marigoldu, sacha inchi nebo světlice barvířské jsou bohatým zdrojem omega kyselin a spolu se skvalanem pokožku vyživují a pěstí. Pomáhají v ní vázat potřebnou hydrataci, stimulují prokrvení tkání a zároveň podporují pevnost a elasticitu pleti. Pleť tak zůstává svěží, uvolněná a hebká na dotek.

Použití: 2-3 kapky oleje naneste na suchou čistou pleť. Dle potřeby můžete poté použít denní/noční krém.

Přírodní kosmetika Annemarie Börlind byla založena v roce 1959 ve Schwarzwaldu a dnes je jednou z předních značek na německém trhu, která si své fanoušky získala již ve více než 30 zemích světa. Zárukou vysoké kvality je certifikace výrobků přísným certifikátem EcoControl a CSE.

Typ pleti: suchá pleť

Výrobce: Börlind GmbH , D-75365, Calw, Německo

Z blogu1

Jak stárne Berlíňanka

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Anti-blue light pro krásu pleti / Mo-nika 4. 7. 2018 15:33

Oblibu značky BÖRLIND dokazuje nejen tento pleťový zázrak. Používám ho od března, a to buď samostatně, nebo přidávám trochu kapek do denního krému, když mám pocit napnuté pleti bez známek svěžesti. Účinně pracuje i se zralou pletí, hydratací a vráskami, nemá problém s mou citlivou pletí. Překvapením je ochrana proti modrému světlu z monitoru, TV, mobilu aj. Jak dalece je to účinné, to se nedá posoudit, i když hlavní složkou je měsíček lékařský, který má prokazatelně hojivé účinky. Tradičně olej od značky krásně voní. Obal a kapátko velmi praktické, spotřeba produktu dlouhodobá.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?