Hanoju Pleurotus 100 g

Hanoju Pleurotus 100 g

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Prášek z hlívy ústřičné má silné antioxidační účinky, napomáhá celkově posilovat organismus a přispívá ke správné činnosti srdce, cév, střev i zdravému vzhledu pokožky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hanoju Pleurotus je jemně mletý prášek z oblíbené hlívy ústřičné, která má mnoho příznivých účinků na lidský organismus. Tato houba obsahuje velké množství vitaminů C, D a skupiny B, dále je bohatá na železo, draslík, zinek či jód, ale i kvalitní proteiny, steroly či aminokyseliny. Celkově podporuje správnou činnost organismu a má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, trávení či stav pokožky.

Díky tomu, že je hlíva ústřičná poměrně silným antioxidantem, napomáhá zpomalovat stárnutí buněk a celkově posiluje obranyschopnost organismu. Je vhodná i pro rekonvalescenci těla po nachlazení, chřipce, angíně, chronických zánětech, ztuhlosti svalů či fyzickém i psychickém vyčerpání. Harmonizuje činnost střev a lze ji užívat také při akné, ekzémech a jiných kožních onemocněních.

Látky obsažené v hlívě ústřičné mají příznivý vliv na činnost srdce a oběhového systému. Napomáhají zlepšovat průchodnost a elasticitu cév, zpevňují žilní stěny, a přispívají tak k boji s křečovými žilami. Hlíva se také osvědčila při snižování hladiny cholesterolu i zvýšeného krevního tlaku. Doplněk stravy Pleurotus je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

Dávkování: Užívejte 3 gramy prášku 1-2krát denně. Prášek rozpusťte v 250 ml vody či ovocné šťávy a pijte ideálně půl hodiny před jídlem.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: prášek z hlívy ústříčné1)

1) Organic agriculture

Konzistence: prášková

Obal: papírový, plastový

Příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, vysoký krevní tlak

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?