Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

BiOOO Plný večerní make-up + Detoxikace kosmetické taštičky 1 ks

BiOOO Plný večerní make-up + Detoxikace kosmetické taštičky 1 ks

Značka: BiOOO
Balení:
600
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Plánujete vyrazit na ples či chcete oslnit svoji drahou polovičku při romantické večeři ve dvou a nejste si jistá, jak se nalíčit?

Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu
Plánujete vyrazit na ples či chcete oslnit svoji drahou polovičku při romantické večeři ve dvou a nejste si jistá, jak se nalíčit? Chcete poradit, jak se vhodně upravit a zároveň vyzkoušet přírodní dekorativní kosmetiku? Nechte se nalíčit od naší vizážistky. Kromě plného večerního make-upu se vám dostane také rad ohledně správného výběru produktů či jejich aplikace. Těšit se můžete na 60 minut líčení.
 
Naše vizážistka vám vykouzlí plný večerní make-up vhodný na ples, významnou událost, romantickou večeři ve dvou či jinou slavnostnější událost. A to vše za použití pouze kvalitní přírodní kosmetiky. Přijít můžete samozřejmě s přesnou představou či nápadem, nebo naopak nechat vizážistce volnou ruku a nechat se překvapit, co všechno se dá s přírodním make-upem vykouzlit.
 
Součástí ceny je detoxikace vaší kosmetické taštičky. Stačí si jí jen vzít s sebou a my vám pomůžeme vybrat vhodnou přírodní alternativu.
 
Extravagantní líčení zahrnuje:
 
sjednocení pleti
líčení dle vašeho návrhu či návrhu naší vizážistky
celková fixace make-upu
detoxikace kosmetické taštičky
 

Tip: Chcete se objednat na konkrétní den či hodinu? Zjistěte si před koupí poukazu, jestli má naše vizážistka v diáři volno a předběžně si váš termín zarezervujete. Domluvte se s Renátou na čísle +420 775 731 355 nebo přes email makeup.artist@biooo.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Ostatní kategorie: Nalíčíme vás

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: