Batex Podkova vlněná malá, 019

Batex Podkova vlněná malá, 019

  • Značka: Batex
  • Balení: 32x32 cm, 0.2 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Praktická podkova, jenž uleví vaší krční páteři díky optimální podpoře a uvolnění šíjového svalstva. Je plněna stoprocentní ovčí vlnou pro maximální hřejivý efekt a účinnou relaxaci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Podkova vlněná malá se stane vaším věrným společníkem pro běžný den i cestování. Poskytuje optimální podporu krční páteři a snadno uleví od bolestí zad, krku i hlavy. Působí blahodárně na často přetěžované šíjové svalsto, jenž je namáháno v sedavém zaměstnání či při dlouhých cestách. Podkova rovnoměrně rozloží váhu hlavy a uvolní tak svaly krku a zad.

Pokud trpíte na bolesti krční páteře, uvítáte tuto pomůcku v každodenním životě. Můžete ji využít při dlouhodobém sezení, například při čtení či sledování televize. Podkova je plněná čistou ovčí vlnou bez jakýchkoliv příměsí a má mimořádné hřejivé vlastnosti. Je tak skvělou volbou i při chronických revmatických obtížích.

Ovčí vlna je však zároveň velice prodyšná, čímž zabraňuje nadměrnému pocení a ihned odvádí přebytečnou vlhkost z povrchu těla. Vnější obal podkovy je tvořen stoprocentní bavlnou, jenž je příjemná k pokožce a nedráždí ji. Podkova je vhodná také pro alergiky.

hmotnost: 0,2 kg
rozměry: 32x32 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: 100% bavlna
barevná provedení: bílá, modrá, růžová

Použití: Podkovu nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně. K malé podkově si lze v našem internetovém obchodě zvlášť dokoupit lehce pratelný povlak.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?