Batex Podložka jednostranná z vlněného včesu, 106 90x200 cm

Batex Podložka jednostranná z vlněného včesu, 106 90x200 cm

Jednostranná vlněná podložka vám dopřeje luxusní spánek. Je báječně měkká, hřejivá a příjemná na dotek. Z jedné strany je tvořena vlněným včesem a z druhé je potažena elegantním damaškem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jednostranná vlněná podložka od firmy Batex vám dopřeje luxusní spánek. Je báječně měkká, hřejivá a příjemná na dotek. Z jedné strany je tvořena vlněným včesem a z druhé je potažena elegantním damaškem. Můžete ji tak střídavě používat v zimě i v létě. V chladnějším období vás zahřeje vlněná strana, v horku vás ochladí damašek.

Ovčí vlna propůjčuje podložce vynikající vlastnosti. Má totiž výborné termoregulační schopnosti. V zimě chladí, v létě hřeje, a navíc je dokonale prodyšná. Každé jednotlivé vlákno vlny je navíc obaleno lanolinem, ovčím tukem, jenž vyživuje pokožku.

Jednostranná podložka má také díky obsažené vlně velkou trvanlivost. Při správné péči vám může vydržet až desítky let. Ovčí vlna, kterou firma Batex používá pro výrobu svých produktů, je navíc odebírána od drobných chovatelů ovcí v Beskydech. Koupí těchto produktů tak podpoříte také lokální malochovatele.

Podložku není možné prát v pračce. Menší znečištění lze odstranit ručně ve vodě do 30 °C s přídavkem pracího prostředku s obsahem lanolinu. V případě silnějšího znečištění doporučujeme podložku přenechat odbornému zásahu v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: damašek, vlněný včes

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: