Batex Podložka oboustranná z vlněného včesu, 105 90x200 cm

Batex Podložka oboustranná z vlněného včesu, 105 90x200 cm

Oboustranná vlněná podložka vám dopřeje luxusní spánek. Je báječně měkká, hřejivá a příjemná na dotek. Je ušita z vlněného včesu, jenž jí dodává naprosto unikátní vlastnosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oboustranná vlněná podložka od firmy Batex vám dopřeje luxusní spánek. Je báječně měkká, hřejivá a příjemná na dotek. Je ušita z vlněného včesu, jenž jí dodává naprosto unikátní vlastnosti. Má totiž výborné termoregulační schopnosti. V zimě chladí, v létě hřeje a navíc je dokonale prodyšná. Každé jednotlivé vlákno vlny je navíc obaleno lanolinem, ovčím tukem, jenž vyživuje pokožku.

Oboustranná podložka má také díky obsažené vlně velkou trvanlivost. Při správné péči vám může vydržet až desítky let. Navíc ovčí vlna, kterou firma Batex používá pro výrobu svých produktů, je odebírána od drobných chovatelů ovcí v Beskydech. Koupí těchto produktů tak podpoříte také lokální malochovatele.

Podložku můžete velmi jemně ručně vyprat ve vodě o teplotě do 30 °C. Do vodní lázně ideálně přidejte přípravek s obsahem lanolinu, který podložku nejen vypere, ale i ošetří.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: vlněný včes

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: