Prohlédněte si vaše seznamy přání

Love Radius Podpěrné doplňky k nosítku PhysioCarrier

Love Radius Podpěrné doplňky k nosítku PhysioCarrier

Původní cena: 315 Kč

Podpěrné doplňky k nosítku jsou vhodnou výztuží pro nosítka stejné značky. S podpěrnými doplňky maximálně využijete možnosti nosítka a budete jej moci používat od narození až do 3 let věku dítěte.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Podpěrné doplňky k nosítku PhysioCarrier Love Radius jsou vhodnou výztuží pro nosítka stejné značky a přizpůsobí je tak i pro ty nejemenší. Váleček pro podporu hlavičky a malý polštářek pod zadeček jsou vhodné pro novorozence a miminka, ale budou se vám hodit i při nošení větších dětí. S podpěrnými doplňky tak maximálně využijete možnosti nosítka a budete jej moci používat od narození až zhruba do 3 let věku dítěte.

Černé podpěrné doplňky jsou skvělé pro bezpečné a pohodlné nošení miminek v nosítku již od narození. Váleček drží hlavičku dítěte v bezpečné poloze, zatímco polštářek pod zadeček usnadňuje usazení dítěte do fyziologické polohy. Doplňky ale využijete i v pozdějším věku, kdy polštářek vložený pod zadeček dovolí dítěti vykouknout z nosítka a pozorovat okolí. Polštářek ocení i rodiče, protože dojde k lepšímu rozložení váhy a tím pádem i pohodlnějšímu nošení.

Použití: Váleček připněte na popruhy nosítka. Polštářek vložte do tunelu pod zadeček.

Barva: černá

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?