Taoasis Pokojová vůně Rovnováha, Baldini 30 ml

Taoasis Pokojová vůně Rovnováha, Baldini 30 ml

Pokojová vůně Rovnováha uklidní vůní kořeněných citrusových plodů a zpříjemní chvilky odpočinku. Sladká vůně citrusů je lehce okořeněna skořicí a získává tak krásný hřejivý účinek na mysl.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pokojová vůně Taoasis Baldini Rovnováha uklidní vůní kořeněných citrusových plodů a sladkého pikantního kakaa, příjemně naladí a zpříjemní chvilky odpočinku. Sladká ovocná vůně navodí pohodu a napomůže relaxaci po dlouhém náročném dni. Obsažená směs éterických olejů tvoří jemnou dlouhotrvající vůni a současně působí pozitivně na naše smysly.

Pokojová vůně v sobě spojuje pouze čisté éterické oleje a bio alkohol. Díky tomu má jemnou a přesto krásnou a dlouhotrvající vůni pomerančů a mandarinek s tóny skořice a sladkého jemného kakaa. Sladká vůně citrusů je lehce okořeněna skořicí a získává tak krásný hřejivý účinek na mysl. Tato uvolňující vůně se hodí obzvlášť do obývacího pokoje, kde podpoří chvíle odpočinku a pomůže se snadněji zbavit stresu.

Použití: Lahvičku s vůní otevřete a do hrdla vložte dřevěnou kuličku. Umístěte do otevřeného prostoru. Během několika chvil se vůně rozšíří po celém pokoji. Při pokojové teplotě vydrží jedna lahvička vonět zhruba čtyři týdny.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?