Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Farfalla Pokojový sprej Očistná Ravintsara 75 ml

Farfalla Pokojový sprej Očistná Ravintsara 75 ml

Původní cena: 316 Kč

Chraňte své zdraví s pokojovým sprejem na čištění vzduchu s příjemnou bylinkovou vůní.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Jemný pokojový sprej Očistná Ravintsara od značky Farfalla Vás obejme příjemnou bylinkovou vůní. Tuto parfemaci mu dodávají kvalitní éterické oleje, které nejen příjemně provoní jakýkoliv interiér, ale působí také na naši psychickou rovinu. Sprej účinně čistí a revitalizuje vzduch v místnosti.
 
Éterický olej ravintsara se získává parovodní destilací z větví a listů, ale také z rozdrceného dřeva stromu. Je to uklidňující prostředek a pomáhá stimulovat dýchání při kašli či chřipce. Má bylinnou, štiplavou a ostrou vůni. Eucalyptus napomáhá uvolňovat dýchací cesty, podporuje odhlenění a vykašlávání. Podobně jako éterický olej z ravintsary má štiplavou a ostrou vůni. Manuka má sladkou, jemnou vůni a používá se pro desinfekci vzduchu. Éterický olej z máty peprné je vhodný při bolestech hlavy a migrénách, únavě, stresu a ulevuje od bolesti zubů.
 
Společnost Farfalla byla založena před více než 20ti lety jako první švýcarská společnost věnující se od samého začátku výhradně přírodním aromaterapeutickým kosmetickým a wellness produktům. V porovnání s ostatními má jedinečný přístup k využití a kombinaci vonných esencí bez použití nadbytečných podpůrných látek. Využívá pouze přírodní suroviny a zachovává úctu k přírodě a zvířatům.

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna

Užití: vnější

Vůně: bylinková

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?