Prohlédněte si vaše seznamy přání
DNY BIOOO.CZ JSOU TU! PRÉMIOVÉ AKCE, HODNOTNÉ DÁRKY A SLEVY AŽ 60 %. POUZE 18. – 20. 9.

Farfalla Osvěžovač vzduchu Očistná ravintsara 75 ml

Farfalla Osvěžovač vzduchu Očistná ravintsara 75 ml

Značka: Farfalla
Balení:
317
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Chraňte své zdraví s přírodním osvěžovačem na čištění vzduchu s příjemnou bylinkovou vůní.

Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu
Osvěžovač vzduchu Očistná Ravintsara Farfalla vás obejme příjemnou bylinkovou vůní. Tuto parfemaci mu dodávají kvalitní éterické oleje, které nejen příjemně provoní jakýkoliv interiér, ale působí také na naši psychickou rovinu. Sprej účinně čistí a revitalizuje vzduch v místnosti.
 
Éterický olej ravintsara se získává parovodní destilací z větví a listů, ale také z rozdrceného dřeva stromu. Je to uklidňující prostředek a pomáhá stimulovat dýchání při kašli či chřipce. Má bylinnou, štiplavou a ostrou vůni. Eucalyptus napomáhá uvolňovat dýchací cesty, podporuje odhlenění a vykašlávání. Podobně jako éterický olej z ravintsary má štiplavou a ostrou vůni. Manuka má sladkou, jemnou vůni a používá se pro desinfekci vzduchu. Éterický olej z máty peprné je vhodný při bolestech hlavy a migrénách, únavě, stresu a ulevuje od bolesti zubů.
 
Společnost Farfalla byla založena před více než 20 lety jako první švýcarská společnost věnující se od samého začátku výhradně přírodním aromaterapeutickým, kosmetickým a wellness produktům. Může se pyšnit certifikáty BDIH, Natrue a mnohé z jejich výrobků jsou vhodné pro vegany. Mimo to je značka Farfalla navíc zapojena  do kontrol společnosti bio-inspecta, která reguluje množství biosurovin na trhu.

Použití: Sprej je určený pro použití v obytných místnostech. Jemně rozprašte do prostoru. Vhodné pro domácí použití, v čekárnách, kancelářích nebo na recepcích.

Upozornění: NEBEZPEČÍ / VAROVÁNÍ / DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vysoce hořlavá kapalina a páry. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo vlasy): Okamžitě svlékněte kontaminovaný oděv. Omyjte velkým množstvím vody. Obsah nádoby zlikvidujte v souladu s místními předpisy. Obsahuje limonen, linalool, beta-pinen, alfa-pinen. Může vyvolat alergickou kožní reakci.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna

Užití: vnější

Vůně: bylinková

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: