Batex Polštář kombinovaný, 011 B/M/R

Batex Polštář kombinovaný, 011 B/M/R

  • Značka: Batex
  • Balení: 90x70 cm, 0,5+0.5 kg
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • Produktová řada: Batex WOOL
  • Bez DPH 992 Kč

Kombinovaný prošívaný polštář pro zdravý spánek je plněn ovčí vlnou a dutým vláknem. Díky dvojitému profilu můžete snadno regulovat míru opory krční páteře a přizpůsobit ji aktuálním požadavkům.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Polštář kombinovaný je skvělou inovací pro vás zdravý spánek. Tento polštář se skládá ze dvou vzájemně kombinovatelných polštářků, jež můžete vkládat do sebe či používat samostatně. Získáte tak multifunkční výrobek, který můžete snadno přizpůsobovat podle způsobu použití. Polštář je vhodný pro celoroční použití a reaguje na vnější teplotu i teplotu vašeho těla.

Velký vnější polštář je plněný mykanou ovčí vlnou bez příměsí. Tento materiál se vyznačuje maximální hřejivostí a skvěle tepelně izoluje. Zároveň je však prodyšný, a brání tak nadměrnému pocení. Každé vlákno ovčí vlny je obaleno rovnoměrnou vrstvou lanolinu, jenž zaručuje dlouhodobou životnost a nízkou prašnost, díky čemuž je vhodná také pro alergiky.

Vnitřní menší polštářek můžete používat také samostatně na cestování či při dlouhém sezení. Je plněn kvalitním dutým vláknem, jenž je velice měkké a vzdušné. Díky vzájemné kombinovatelnosti obou polštářů tak můžete kdykoliv regulovat míru opory krční páteře. Povrchovým materiálem výrobku je čistá bavlna, jež je příjemná k pokožce.

Polštář si můžete vybrat buď s povlakem v bílé, modré, nebo růžové barvě. Vybranou barvu prosím specifikujte v poznámce objednávky. Tím, že polštář obsahuje ovčí vlnu, jej nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění lze odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Při větším znečištění je nejlepší polštář přenechat odbornému chemickému čištění.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Duté vlákno

Barva: bílá, modrá, růžová

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno, ovčí vlna

Produktové řady: Batex WOOL

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Polštář PES, 012 S

Polštář je tvořen vnitřním jádrem ze stoprocentní vlny a vnější vrstvou ze syntetického dutého vlákna. Uvolní namáhané šíjové svalstvo a podporuje zdravý spánek. Povrch má navíc antibakteriální úpravu.