Batex Polštář PES, 012 S

Batex Polštář PES, 012 S

  • Značka: Batex
  • Balení: 90x70 cm, 0.5+0.5 kg
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Produktová řada: Batex WOOL
  • Bez DPH 736 Kč

Polštář je tvořen vnitřním jádrem ze stoprocentní vlny a vnější vrstvou ze syntetického dutého vlákna. Uvolní namáhané šíjové svalstvo a podporuje zdravý spánek. Povrch má navíc antibakteriální úpravu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Polštář PES má propracované dvojité složení pro optimální oporu vaší krční páteře a šíjového svalstva. Využívá benefity přírodních i syntetických materiálů pro dosažení maximálního komfortu a jedinečných vlastností, jež podporují zdravý spánek. Napomáhá ihned uvolnit namáhané svalstvo a přináší hlubokou relaxaci bez bolesti či nepříjemného napětí.

Jádro polštáře je tvořeno čistou ovčí vlnou, jež saje přebytečný pot a udržuje stálou teplotu těla. Díky tomu působí blahodárně při mnoha obtížích týkajících se pohybového aparátu. Výjimečné vlastnosti ovčí vlny oceníte zejména při revmatismu a dalších onemocněních kloubů a svalů. Polštáře plněné ovčí vlnou jsou zejména vhodné při přetěžování krční páteře a sedavém zaměstnání.

Vlněné jádro je obaleno vrstvou polyesterového dutého vlákna, jež je velice prodyšné. Duté vlákno je objemnější a zachovává tvarovou paměť. Díky tomu podporuje vaše uvolnění a posiluje správné postavení krčního svalstva. Povrch tohoto polštáře je tvořen stoprocentní bavlnou, jež je příjemná na omak a nedráždí pokožku.

Povrch je navíc obohacen o aktivní stříbro s vynikajícími antibakteriálními vlastnosti. Dlouhodobě vás tak ochrání před roztoči, bakteriemi, kvasinkami a houbami. Tím, že polštář obsahuje ovčí vlnu, jej nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění lze odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Při větším znečištění je nejlepší polštář přenechat odbornému chemickému čištění.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Ovčí vlna

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno, ovčí vlna

Produktové řady: Batex WOOL

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?