Batex Polštář vlněný anatomický, 014 S

Batex Polštář vlněný anatomický, 014 S

  • Značka: Batex
  • Balení: 60x45 cm, 0.6 kg
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • Produktová řada: Batex WOOL
  • Bez DPH 413 Kč

Univerzální polštář plněný ovčí vlnou je anatomicky tvarován, aby poskytl krční páteři oporu a pomohl uvolnit hluboké šíjové svalstvo. Jeho povrch má navíc antibakteriální úpravu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Polštář vlněný anatomický je určen pro optimální oporu krční páteře a napomáhá správnému rozvíjení šíjového svalstva. Jeho tvar je vyvinut s maximálním ohledem na anatomii lidského organismu, a poskytuje tak hlubokou relaxaci. Udržuje krční páteř ve správné poloze, a tím ulevuje od bolestí a mnoha chronických potíží, jako je revmatismus a další.

Použití anatomického polštáře je vhodné v jakémkoliv věku a ocení jej zejména lidé se sedavým zaměstnáním. Koriguje postavení hlavy a krku do polohy, kdy dochází k uvolnění hlubokého svalstva, a tím maximalizuje regenerační efekt spánku na lidský organismus. Polštář je plněný stoprocentní ovčí vlnou bez jakýchkoliv příměsí, která mu dodává výjimečné vlastnosti.

Ovčí vlna má schopnost smršťovat se a natahovat podle okolní teploty, díky čemuž se dokonale přizpůsobuje aktuálním teplotním podmínkám. Skvěle tepelně izoluje a brání prochladnutí, zároveň je však velice vzdušná a prodyšná. Ihned odvádí nadbytečnou vlhkost z povrchu těla a brání nepříjemnému pocení.

Povrch polštáře je tvořen hustě tkanou stoprocentní bavlnou ve smetanové barvě. Má speciální aktibakteriální úpravu díky obsahu aktivního stříbra. To vás spolehlivě ochrání před roztoči, bakteriemi, kvasinkami i houbami. Tím, že je výplň polštáře tvořena ovčí vlnou, jej nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění na jeho povrchu lze odstranit ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Při větším znečištění doporučujeme pošltář přenechat odbornému zásahu v čistírně.

Použití: Polštáře nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bavlna, Ovčí vlna

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Produktové řady: Batex WOOL

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?