Batex Polštář z dutého vlákna dvojitý, 211 B

Batex Polštář z dutého vlákna dvojitý, 211 B

  • Značka: Batex
  • Balení: 90x70 cm, 0.5+0.5 kg
  • Produktová řada: Batex ALLERGY
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Polštář ve dvojitém provedení se snadno přizpůsobí vašim aktuálním požadavkům na oporu krku a hlavy. Vnější polštář je plněný dutým vláknem a vnitřní menší polštářek polyesterovými vločkami.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Polštář z dutého vlákna dvojitý vám nabízí více možností pro variabilní polohování při spánku a každodenním odpočinku. Je tvořen ze dvou částí, které můžete libovolně vkládat do sebe či používat samostatně. Jeho vysoká kvalita zpracování spolu s odolnými materiály váš příjemně překvapí a je plně v souladu s těmi nejmodernějšími požadavky na zdravý spánek.

Velký vnější polštář je plněný mykaným dutým vláknem, které si zachovává tvarovou a objemovou stálost. Je velice prodyšné a vzdušné, díky čemuž brání nadměrnému pocení a ihned odvádí přebytečnou vlhkost z povrchu těla. Díky takřka nulové prašnosti jsou lůžkoviny plněné dutým vláknem vhodné i pro alergiky a osoby přecitlivělé na prach.

Vnitřní měnší polštářek můžete vkládat do vnějšího polštáře nebo jej využít pro relaxaci během dne například při čtení či sledování televize. Jeho náplň je tvořena polyesterovými vločkami, jež jsou mimořádně pružné a měkké. Povrch polštáře je vyroben z kvalitní tkaniny ve složení bavlna/polyester, která se snadno udržuje a je skutečně příjemná k pokožce.

Dvojitý polštář s výplní z dutých vláken/polyesterových vloček můžete snadno udržovat praním v pračce do teploty až 95 °C. Vysoká teplota zajistí nejen dokonalou čistotu, ale také odstranění veškerých alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Polyester, Polyesterové vločky

Barva: bílá

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno, polyesterové vločky

Produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?