Batex Polštářek vlněný, 017 B/M/R

Batex Polštářek vlněný, 017 B/M/R

  • Značka: Batex
  • Balení: 40x40 cm, 0.3 kg
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • Produktová řada: Batex WOOL
  • Bez DPH 231 Kč

Čtvercový polštář v klasickém hladkém provedení využijete jak při spánku, tak například při čtení či práci na počítači. Je plněn čistou ovčí vlnou bez příměsí a uvolňuje šíjové svalstvo.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Polštář vlněný čtvercového tvaru se vyznačuje univerzálním použitím a vysokou kvalitou zpracování z těch nejlepších přírodních materiálů. Tento polštář můžete využít také pro podložení hlavy a krku při čtení či práci na počítači a díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je skvělou variantou také pro cestování. Je mimořádně měkký a okamžitě prohloubí vaši relaxaci.

Polštář je plněn stoprocentní ovčí vlnou bez jakýchkoliv příměsí. Tento materiál je velice oblíbenou součástí výrobky lůžkovin již od pradávna díky svým praktickým vlastnostem. Vlákno ovčí vlny je schopno se přizpůsobovat aktuální teplotě okolí díky dynamickému smršťování či roztahování. Díky tomu aktivně reguluje teplotu povrchu těla a udržuje ji dlouhodobě na stálé hladině.

Polštář z ovčí vlny tak skvěle tepelně izoluje a je vhodný pro všechna roční období. Ihned uleví od bolesti namáhaného svalstva a krční páteře, blahodárně působí také při revmatismu a dalších obtížích. Povrchovým materiálem tohoto je čistá bavlna (bílá, modrá nebo růžová), která je příjemná k pokožce a nedráždí ji.

Vybírat si můžete z béžové, modré a růžové barvy. Vámi zvolenou variantu prosím specifikujte v poznámce objednávky. Polštář plněný ovčí vlnou nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění lze odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odbornému zásahu v čistírně.

Použití: Polštáře nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bavlna, Ovčí vlna

Barva: bílá, modrá, růžová

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Produktové řady: Batex WOOL

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?