Batex Polštářek z vlněného včesu, 110 40x40 cm

Batex Polštářek z vlněného včesu, 110 40x40 cm

Polštář se snímatelným potahem z vlněného včesu je plněn polyesterovými vločkami. Spojuje tak v sobě vlastnosti kvalitního přírodního vlněného materiálu spolu s perfektní anatomickou přizpůsobivostí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Polštář se snímatelným potahem z vlněného včesu od firmy Batex je plněn polyesterovými vločkami. Spojuje tak v sobě vlastnosti kvalitního přírodního vlněného materiálu spolu s perfektní anatomickou přizpůsobivostí náplně z polyesterových vloček. Ty se pod vaší vahou rovnoměrně rozloží a přizpůsobí se vašemu tělu.

Snímatelný potah je ušit z ovčí vlny, která je utkána do vlněného včesu. Ovčí vlna je schopna se přizpůsobovat aktuální teplotě okolí díky dynamickému smršťování či roztahování. Díky tomu aktivně reguluje teplotu povrchu těla a udržuje ji dlouhodobě na stálé hladině. Působí také velmi prodyšně a předchází tak nežádoucímu zapařování pokožky.

Povlak z ovčí vlny tak skvěle tepelně izoluje a je vhodný pro všechna roční období. Navíc, každé jednotlivé vlákno ovčí vlny je obaleno lanolinem, který jej nejen chrání před poškozením a prodlužuje tak jeho životnost, ale má také blahodárný vliv i na vaši pokožku.

Výplňový polštář lze bez obav prát v pračce až do teploty 95 °C. Vysoká teplota zajistí dokonalou čistotu i odstranění alergenů. Povlak z ovčí vlny lze při menším lokálním znečištění velmi jemně ručně vyprat ve vodě do 30 °C s přídavkem prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění je vhodné přenechat odbornému zásahu v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povlak: vlněný včes

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: polyesterové vločky

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: