Nobilis Tilia Pomáda na opary a popraskané rty, Labia Light - vyřaz 30 ml

Nobilis Tilia Pomáda na opary a popraskané rty, Labia Light - vyřaz 30 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 30 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Liliová pomáda při oparech. Obsahuje výtažek z lilie bělostné. Nezanechává pocit lepkavosti a po její aplikaci je možné použít rtěnku. Hlavní účinnou látkou pomády je extrakt lilie bělostné, který má uklidňující a čistící účinky.certifikáty: CPK BIOvhodné pro: péči o rtykonzistence: gelovábarva: čirábalení: plastový obal s dávkovačempoužití: Liliovou pomádu natíráme několikrát denně v tenké vrstvě

Liliová pomáda při oparech. Obsahuje výtažek z lilie bělostné. Nezanechává pocit lepkavosti a po její aplikaci je možné použít rtěnku. Hlavní účinnou látkou pomády je extrakt lilie bělostné, který má uklidňující a čistící účinky.

certifikáty: CPK BIO
vhodné pro: péči o rty
konzistence: gelová
barva: čirá
balení: plastový obal s dávkovačem

použití: Liliovou pomádu natíráme několikrát denně v tenké vrstvě na rty.
složení: demineralizovaná voda, karbomer, meduňkový extrakt, liliový extrakt, D-Panthenol (provitamin B5), směs éterických olejů.

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky, vzděláváním a osvětovou činností v oboru aromaterapie od roku 1994. Společnost odmítá z principu živočišné suroviny a pokusy na zvířatech, jedinou živočišnou surovinou ve výrobcích je včelí vosk. Využívá maximálně suroviny z ekologického zemědělství (BIO). Vyrábí bez syntetických a konzervačních látek, a kdykoliv je to možné, jsou produkty 100% přírodní. V případě nutnosti použít konzervaci, užívají vlastního speciálně vyvinutého konzervačního systému.

kontakt na výrobce:
Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa 407 46

webové strány značky:
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?