Sportique Pomáda na rty s UV ochranou 4,2 g

Lipguard UV Lip Protection

Sportique Pomáda na rty s UV ochranou 4,2 g

Lipguard UV Lip Protection

Pečující pomáda na rty s UV ochranou vyživuje jemnou pokožku rtů, zvláčňuje ji a zároveň chrání před nepříznivým působením slunečních paprsků.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pečující pomáda na rty s UV ochranou Sportique vyživuje jemnou pokožku rtů, zvláčňuje ji a zároveň chrání před nepříznivým působením slunečních paprsků. Pomáda v sobě spojuje rostlinné oleje, másla a vosky, které na rtech vytvoří lehký film, a zabrání tak dehydrataci, popraskání pokožky a rty účinně regenerují. Rty jsou tak ochráněny před nepříznivými vnějšími vlivy a získávají zdravý pěstěný vzhled.

Pomáda pečuje o rty díky vysokému podílu jojobového a hroznového oleje a kakaového a bambuckého másla. Ty obsahují množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které jemné rty i citlivou pokožku v jejich okolí intenzivně vyživují, zjemňují a současně chrání před poškozením. Složení obohacené o vitamin E pokožku aktivně regeneruje a udržuje ji vláčnou.

O ochranu jemných rtů před prudkými slunečními paprsky se postarají přírodní minerální filtry, které spolehlivě odráží UV záření, a zabrání tak spálení a podráždění pokožky. Esenciální oleje z rozmarýnu, máty a citrusových plodů dodávají nejenom příjemnou osvěžující vůni, ale také chrání rty před vznikem drobných zánětů. Pečující pomáda rty zjemní, zvláční a zachová je zdravé.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte rovnoměrně na rty podle potřeby kdykoliv během dne.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?