Sportique Pomáda na rty Višeň 4,2 g

Cherry Lip Balm

Sportique Pomáda na rty Višeň 4,2 g

Cherry Lip Balm

Pečující pomáda na rty Višeň vyživuje jemnou pokožku rtů, zvláčňuje ji a zároveň příjemně provoní po ovoci. Pomáda v sobě spojuje rostlinné látky, které rty spolehlivě ochrání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pečující pomáda na rty Sportique Višeň vyživuje jemnou pokožku rtů, zvláčňuje ji a zároveň příjemně provoní po ovoci. Pomáda v sobě spojuje rostlinné oleje, másla a vosky, které na rtech vytvoří lehký film, a zabrání tak dehydrataci a popraskání pokožky. Rty jsou tak ochráněny před nepříznivými vnějšími vlivy a získávají zdravý pěstěný vzhled.

Pomáda pečuje o rty díky vysokému podílu kokosového, slunečnicového, hroznového a olivového oleje. Všechny tyto látky obsahují množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které jemné rty i citlivou pokožku v jejich okolí intenzivně vyživují, zjemňují a současně chrání před poškozením. Oleje společně se včelím voskem a bambuckým máslem zahalí rty do lehkého ochranného filmu.

O zdraví jemné pokožky se postará ricinový olej, který má skvělé protizánětlivé a léčivé účinky. V kombinaci s esenciálním olejem z rozmarýnu hojí drobná poranění i prasklinky, pokožku posiluje a eliminuje výskyt zánětů. Pečující pomáda rty zjemní, zvláční a zachová je zdravé.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte rovnoměrně na rty podle potřeby kdykoliv během dne.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?