Saloos Pomeranč 10 ml

Saloos Pomeranč 10 ml

Skladem > 10 ks

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Saloos Pomeranč je čistá rostlinná silice bez přidaných ingrediencí, která je velice oblíbená díky svým komplexním aromaterapeutickým účinkům. Éterický olej z pomeranče skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a na dlouhou dobu provoní vaši domácnost či pracoviště.

Vůně pomerančového oleje je velice osvěžující a přináší atmosféru čistoty a energie. Působí přirozeně antidepresivně, zlepšuje náladu a působí příznivě na psychiku. Pomáhá při nadměrném duševním či fyzickém vypětí a celkově revitalizuje organismus.

Esenciální olej z pomeranče také posiluje trávicí systém a pomáhá při nechutenství. Je vhodným přípravkem také při horečce. Pomerančový olej můžete také přidávat do koupelových či masážních olejů, kdy dodá pokožce potřebné vitaminy a tonizuje ji pro dokonale vyhlazený a sametově jemný vzhled.

Optimismus a dobrá nálada

Éterický olej z pomeranče od Saloos vám ihned rozzáří den. Mírně sladká vůně svěžího a jiskrného pomeranče přináší uvolnění pro vaše tělo i mysl a pomůže vám načerpat potřebnou energii. Tato vůně je velice univerzální, hodí se nejen pro provonění domácnosti, ale také do veřejných prostor, kanceláře či například do dětského pokoje. 

Osvěžení a uvolnění

Vůně pomeranče je velmi optimistická a dodává dobrou náladu, působí jako přírodní antidepresivum. Příjemně vás naladí v náročných obdobích stresu a duševního vypětí, je také vhodná pro ty, kdo hodně pracují a mají problém vypnout. Svěží aroma pomeranče pomůže odplavit vaše všední starosti a přenese vás na klidné a příjemné místo. 

Péče o pokožku i trávení

Éterický olej z pomeranče navíc pomáhá také při potížích s trávením, podporuje funkci trávicího systému a působí příznivě při nechutenství. Je velice oblíbený také k ovonění tělových pečujících přípravků, zejména masážních či koupelových olejů. Dodává pokožce vitaminy a obnovuje její vzhled. Esenciální pomerančový olej působí rovněž proti horečce.

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, celulitida, nespavost a nervozita, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?