Argital Pomeranč sladký, Gold 10 ml

Argital Pomeranč sladký, Gold 10 ml

  • Značka: Argital
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: BDIH
  • Bez DPH 248 Kč

Éterický olej Sladký pomeranč Argital Gold působí skvěle antispasmaticky a pomáhá při žaludečních problémech a nevolnostech. Ulevuje při neklidu, stresu a nervozitě, působí mírně antidepresivně a podporuje dobrou náladu. Sladká vůně je skvělým společníkem pro chvíle odpočinku.

Éterický olej je zpracován za pomoci harmonizace vzácnými kovy a drahými kameny, získává tak jemnější a plnější vůni než klasicky vyrobené éterické oleje. Sladká ovocná citrusová vůně harmonizuje mysl, navozuje dobrou náladu a zahání nervozitu a neklid. Ulevuje při žaludečních nevolnostech, pocitech na zvracení, podporuje vylučování žaludečních šťáv a správné trávení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium Dulcis Oil

Možné alergeny: Citrus Aurantium Dulcis Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, celulitida, nespavost a nervozita, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: ARGITAL, Via Della Tecnologia, 9, 97015 Modica Itálie, www.argital.it

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.