Argital Pomeranč sladký, Gold 10 ml

Argital Pomeranč sladký, Gold 10 ml

  • Značka: Argital
  • Balení: 10 ml
  • Certifikáty: BDIH
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Sladký pomeranč Gold působí antispasmaticky a pomáhá při žaludečních nevolnostech. Ulevuje při stresu a nervozitě. Je zpracován za pomoci harmonizace vzácnými kovy, má jemnější a plnější vůni.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Sladký pomeranč Argital Gold působí skvěle antispasmaticky a pomáhá při žaludečních problémech a nevolnostech. Ulevuje při neklidu, stresu a nervozitě, působí mírně antidepresivně a podporuje dobrou náladu. Sladká vůně je skvělým společníkem pro chvíle odpočinku.

Éterický olej je zpracován za pomoci harmonizace vzácnými kovy a drahými kameny, získává tak jemnější a plnější vůni než klasicky vyrobené éterické oleje. Sladká ovocná citrusová vůně harmonizuje mysl, navozuje dobrou náladu a zahání nervozitu a neklid. Ulevuje při žaludečních nevolnostech, pocitech na zvracení, podporuje vylučování žaludečních šťáv a správné trávení.

Osvěžení a dobrá nálada

Éterický olej se sladkým pomeranče Argital Gold rozzáří váš den díky jiskrné citrusové vůni se sladkými tóny. Vůně pomeranče vám pomůže načerpat potřebnou energii a silně působí rovněž na náladu a psychické rozpoložení. Podporuje pozitivní náhled na svět, dodává optimismus a dobrou náladu. Vůně sladkého pomeranče je velice univerzální, hodí se nejen pro provonění domácnosti, ale také do veřejných prostor, kanceláře či například do dětského pokoje.

Bojujte proti stresu

Vůně pomeranče je působí jako přírodní antidepresivum a příjemně vás naladí v náročných obdobích stresu a duševního vypětí. Pomůže všem, kdo mají problém vypnout  a snadno odplaví všední starosti. Éterický olej z pomeranče zároveň pomáhá také při nechutenství, nevolnostech a dalších potížích s trávicím aparátem, podporuje chuť k jídlu a celkově trávení harmonizuje.  

Rychlé uvolnění

Éterický olej ze sladkého pomeranče tak revitalizuje tělo i mysl a pomůže vám opět se cítit svěží. Uplatňuje se při úzkostech, stresu, trémě či nervozitě a pomáhá ustanovit psychickou rovnováhu. Éterický olej z pomeranče Argital Gold je vyráběn unikátní metodou harmonizace s drahými kovy a vzácnými kameny, díky tomu získává výjimečné vlastnosti a jeho vůně je jemnější, plnější a jeho účinky zesílené. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.