Yellow and Blue Pomerančový odmašťovač 1 l

Yellow and Blue Pomerančový odmašťovač 1 l

Univerzální pomerančový odmašťovač na bázi přírodních terpenů je vhodný pro běžný úklid i pro odstraňování mastnoty a odolných nečistot jako jsou žvýkačky či skvrny od inkoustu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Univerzální pomerančový odmašťovač Yellow and Blue na bázi přírodních terpenů je vhodný pro běžný úklid i pro odstraňování mastnoty a odolných nečistot jako jsou žvýkačky či skvrny od inkoustu. Odmašťovač lze také použít k čištění koberců a dalších textilních povrchů, neboť nejenom čistí, ale také pohlcuje nepříjemné pachy. Díky jednoduchému přírodnímu složení je odmašťovač účinný a zároveň šetrný k čištěnému povrchu i k pokožce rukou.

Základ odmašťovače tvoří pomerančové terpeny, které společně s rostlinnými tenzidy šetrně ale zároveň účinně rozpustí i odolné nečistoty. Toto jednoduché složení zaručuje univerzálnost produktu, můžete jej použít k běžnému úklidu, ale také pro odstranění skvrn z textilu, jedno, jestli se jedná o oblečení či koberec. Rostlinné tenzidy vytvoří jemnou pěnu, která pronikne do vlákna textilu a spolehlivě odstraní nečistoty. Univerzální odmašťovač tak můžete použít pro pravidelnou údržbu koberců, sedaček i potahů.

Přírodní složení je šetrné nejenom k čištěnému povrchu a k pokožce rukou, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s vodou začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Dávkování: Pro běžný úklid nařeďte 10 ml čističe v 1 litru teplé vody, pro čištění koberců 10 ml v 0,5 l litru teplé vody. Pro odstranění odolných nečistot a skvrn aplikujte neředěné a za pomoci houbičky vyčistěte.

Upozornění: Nepoužívejte na surové neošetřené dřevo. Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Pomerančové terpeny, Neiontové tenzidy

Možné alergeny: Pomerančové terpeny

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez vůně, vhodné pro vegany

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?