CdVet Posilovací doplněk výživy z bylin pro psy 600 g

CdVet Posilovací doplněk výživy z bylin pro psy 600 g

  • Značka: CdVet
  • Balení: 600 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Posilující doplněk výživy pro psy CdVet Agili-Dog je čistě přírodní doplněk s obsahem lněných semínek, kvasnic a směsi bylinek. Tato účinná kombinace látek dodává zvířeti potřebné živiny, podporuje jeho trávení a přispívá k dlouhodobému zdraví.

Směs pečlivě vybraných léčivek, jako je smetanka lékařská, ostropestřec, jinan dvoulaločný a mnohé další, účinně podporují správnou látkovou výměnu, dobré trávení i chuť k jídlu a také posilují celkovou kondici zvířete. Agili-Dog je proto vhodným doplňkem stravy pro  dospělé psy a obzvláště psí seniory.

Obsažené látky napomáhají regeneraci tkání, kostí i chrupavek a zmírňují pohybové obtíže. Proto se Agili-Dog doporučuje podávat zvířatům po nemoci, operaci či před velkým výdejem energie, jako je porod štěňat.

Dávkování: 1 - 2 čajové lžičky prášku, podle váhy zvířete, zamíchejte do vlhkého krmiva. Podávejte jednou denně po dobu 4 - 6 týdnů. Pro dosažení nejlepších výsledků tuto kúru opakujte dvakrát ročně.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Lněné semínko, Kvasnice, Hloh obecný, Methionin, Kopřiva dvoudomá, Bříza bělokorá, Ostropestřec mariánský, L-lysin, Smetánka lékařská, Jinan dvoulaločný, Zázvor

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Zvířata: psi

Výrobce: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 11-13, 49584 Fürstenau Německo, www.cdvet.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?