Yellow and Blue Prací gel z ořechů natural 1 l

Yellow and Blue Prací gel z ořechů natural 1 l

Prací gel na stálobarevné a bílé prádlo s extraktem z mýdlových ořechů je k textilu mimořádně šetrný a zároveň spolehlivě odstraní nečistoty.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Prací gel na stálobarevné a bílé prádlo Yellow and Blue s extraktem z mýdlových ořechů je k textilu mimořádně šetrný a zároveň spolehlivě odstraní nečistoty. Gel bez přidané parfemace či esenciálních olejů je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k častému podráždění či alergiím a pro malé děti.

Základ pracího gelu tvoří extrakt z mýdlových ořechů, který při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta si účinně poradí s nečistotami a zároveň je šetrná k barvě i struktuře textilu. Nemusíte se tak bát vyšisování barev ani ztráty elasticity prádla. Díky nulovému obsahu parfemace či esenciálních olejů je gel jemný a nedráždí pokožku.

Prací gel je šetrný nejen k samotnému prádlu, ale také k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje. Obsažené látky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně nezatěžují přírodu.

Použití: Prací gel je vhodný pro praní bílého a stálobarevného prádla.

Dávkování: Na várku prádla přidejte 30 ml pracího gelu. Jedno balení vystačí zhruba na 33 várek.

Ostatní kategorie: Mýdlové ořechy

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Super, ale lepší je ho kombinovat s dalšími prostředky / Veronika 25. 7. 2018 10:47

Kdysi jsem prala jenom v tomto gelu spolu s aviváží a z výsledku jsem byla rozpačitá. Nicméně, zkusila jsem si s tím trochu pohrát a dneska peru tak, že na větší a zaschlé skvrny dávám před hozením do pračky odstraňovač skvrn od Ecoveru, k pracímu gelu přidávám změkčovač (máme tvrdou vodu a gel dle obalu funguje jen v měkké) a místo aviváže máchadlo stejné značky. A musím říct, že jsem zatím neměla problém cokoli vyprat a prádlo vypadá pořád jako nové, a to už to takto používám nějaký pátek :)

Eva / Eva 22. 9. 2016 13:58

Jsem rada za slozeni setrici prirodu,ale je fakt,ze asi nevypere jako chem.prasky.Nicmene pouzivam i s tim,ze vsechny skvrny proste nevypere.Skvela cena:-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?