Vánoce vyřešíte na pár kliknutí! Tipy na dárky pro celou rodinu - doručení po Praze ještě dnes, celá ČR pak do 3 dnů!

Yellow and Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny 850 g

Yellow and Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny 850 g

Uložit na seznam přání
Značka: Yellow and Blue
Certifikáty: ECO GARANTIE
Certifikát ECO GARANTIE
Uložit na seznam přání
179
Momentálně vyprodané na e-shopu

Prášek na bílé prádlo a pleny jemně odstraňuje nečistoty, projasňuje světlé prádlo a zároveň působí antimikrobiálně. Vhodný pro praní v pračce při programech na 40°C a vyšších.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Prášek na bílé prádlo a pleny Yellow and Blue jemně odstraňuje nečistotyprojasňuje bílého prádlo a zároveň působí antimikrobiálně. Prací prášek o textil pečuje, nepoškozuje jeho vlákna ani nedeformuje tvar oblečení. Díky šetrnému přírodnímu složení je prášek vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku dětí i alergiků.

Základ pracího prášku uhličitan sodný v kombinaci s extraktem z mýdlových ořechů a práškem z olivového mýdla. Tyto látky vytvoří krémovou pěnu, která si spolehlivě poradí s nečistotami a zároveň projasní barvu bílého prádla. Prášek je šetrný k samotnému prádlu, pokožce i k životnímu prostředí. Obsažené složky se totiž při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Tierra Verde vyvíjí výrobky denní potřeby s co nejmenším dopadem na zdraví a životní prostředí. Mezi jejich značky patří eko drogerie Yellow & Blue, menstruační kalíšky Gaia Cup a také biobavlněné produkty Casa Organica.

Použití: Prášek je vhodný pro praní v pračce při programech na 40 °C a vyšších.

Dávkování: Návod: 50 g prášku (asi 4 vrchovaté polévkové lžíce nebo 70 ml) na prací cyklus, pro 4-5 kg prádla. Pokud to materiál umožňuje, pereme nejméně na 40 ºC (pro snazší rozpouštění např. potu a mastnoty).

Upozornění: Obsahuje: 30 % a více zeolity, 5 % nebo více, avšak méně než 15 % bělicí činidla na bázi kyslíku. Zveřejněný seznam složek najdete na www.tierraverde.cz. VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Skladujte v suchu při teplotě 5-25 °C. Likvidace: Nespotřebovaný výrobek odevzdejte ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Použitý obal po důkladném vyprázdnění/vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Makovského náměstí 3147/2, Žabovřesky , 616 00 , Brno, Česká republika

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Citronan sodný

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení:

Uhličitan sodný, Zeolit, Perkarbonát sodný, Silikáty, Citronan sodný, Extrakt z mýdlových ořechů, prášek z olivového mýdla, Chlorid sodný
Z blogu (4)

10 důvodů, proč přejít na ekodrogerii

Předsevzetí v rámci přírodní kosmetiky

TIERRA VERDE: Cesta za čistou planetou

Vánoční úklid - čistá domácnost, čistá mysl

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Skvrny zřetelně zůstávají / Klára 17. 1. 2017 16:38

Použila jsem tento prášek na bílé prádlo, očekávala jsem čistotu a bělost, s výsledkem jsem nebyla příliš spokojená, skvrny zůstaly, zašedlost též, na pleny bych tento prášek vůbec nedoporučila.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Citronan sodný

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení:

Uhličitan sodný, Zeolit, Perkarbonát sodný, Silikáty, Citronan sodný, Extrakt z mýdlových ořechů, prášek z olivového mýdla, Chlorid sodný