Klar Prací prášek z mýdlových ořechů 1,1 kg

Klar Prací prášek z mýdlových ořechů 1,1 kg

  • Bez DPH 194 Kč

Prací prášek z mýdlových ořechů je výborným pomocníkem při praní bílého a stálobarevného prádla. Díky výtažkům z mýdlových ořechů účinně odstraní nečistoty a zároveň je šetrný k oblečení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Prací prášek z mýdlových ořechů Klar je výborným pomocníkem při praní bílého a stálobarevného prádla. Díky výtažkům z mýdlových ořechů, prášek účinně odstraní nečistoty a zároveň je šetrný k oblečení.

Kromě saponinu, účinné látky mýdlových ořechů, najdeme ve složení prášku i rostlinný rýžový škrob, který zachová prádlo hebké. Prací prášek je mimořádně vhodný pro praní ložních cích, prostěradel, ručníků a utěrek.

Díky přírodnímu složení bez přidané parfemace a chemikálií je prací prášek Klar vhodný pro alergiky, osoby s citlivou pokožkou a pro malé děti.

Použití: Podle míry znečištění a množství prádla přidejte 40-80 ml pracího prášku. Prášek je vhodný na praní při teplotách od 30 °C do 95 °C.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Zeolite, Sodium Carbonate, Sodium Bicarbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Silicate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Saponins, Citric Acid, Sodium C12-18 Alkyl Sulfate, Sodium Polyaspartat, TAED, Lauryl Polyglucose, Rice Starch, Fettalkoholsulfat C12-14-Natriumsalz

Možné alergeny: Sodium Silicate, Citric Acid

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Složení: bez vůně

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?