Sonett Prášek do myčky 1 kg

Sonett Prášek do myčky 1 kg

Prášek do myčky je díky přírodnímu složení výborným pomocníkem pro každodenní mytí nádobí. Obsažené látky si poradí s přischlými zbytky jídla i s mastnotou a zároveň eliminují usazování vodního kamene.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Prášek do myčky Sonett je díky jednoduchému přírodnímu složení výborným pomocníkem pro každodenní mytí nádobí v myčce. Obsažené látky si účinně poradí s přischlými zbytky jídla i s mastnotou a zároveň zbytečně nezatěžují přírodu.

Základ prášku tvoří silikáty, roztavený písek se sodou, které na sebe naváží mastnotu a spolehlivě ji z nádobí odstraní, zatímco s přischlými zbytky jídla si poradí soda. O změkčení vody, a tím pádem i vyšší účinnost dalších složek, se postarají citráty, které změkčují vodu, a chrání tak myčku před usazováním vodního kamene.

Účinné přírodní složení prášku do myčky je nejen účinné vůči nečistotám a mastnotě, ale také prodlouží životnost myčky a ochrání ji před působením vodního kamene. Jednoduché snadno rozložitelné složení prášku je také mimořádně šetrné k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje.

Použití: 1-2 plné polévkové lžíce prášku přidejte do dávkovače myčky.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5, D-88693 Deggenhausen Německo, www.sonett-drogerie.cz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Silikáty (>30 %) , Citráty (>30 %) , Perkarbonát sodný (5-15 %) , Bělící látky na bázi kyslíku, Soda (5-15 %)

Možné alergeny: Citráty

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ S. 17. 5. 2017 20:26

Prášek nedoporučuji. Umyje možná tak lehce zašpiněné talíře a sklenice. Vše, co je jen trochu víc zašpiněné, se neumyje. Na příborech zůstávají kusy jídla, takže se stejně musí domývat ve dřezu. Pokud dám do myčky něco mastného, třeba pánev, tak se utvoří mastný lepkavý povlak na všem nádobí, včetně hrnků a sklenic. Myčka mám pár měsíců a s jinými prostředky funguje bez výtek.

Nespokojenost / Petra 3. 2. 2017 12:20

I když jsem zakoupila i leštidlo stejného výrobce, stále je nádobí po umytí flekaté a s nepřijemným a neviditelným povlakem na dotyk. Nedoporučuji. Zklamání.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?