Prohlédněte si vaše seznamy přání

Hloubková hygiena kůže Práškový Litofyto-šampon 1 s šišticemi chmele 250 g

Hloubková hygiena kůže Práškový Litofyto-šampon 1 s šišticemi chmele 250 g

Práškový Litofyto šampon pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsahu chmele. Ten v kombinaci s dalšími bylinkami a jílem posiluje vlasovou pokožku a eliminuje nadměrné vypadávání vlasů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Práškový Litofyto šampon Hloubková hygiena kůže pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsahu chmele. Ten v kombinaci s dalšími bylinkami a jílem posiluje vlasovou pokožku a eliminuje nadměrné vypadávání vlasů. Navíc, díky kombinaci bylinek má práškový šampon výborné zklidňující účinky, je vhodný například při dermatitidě či zvýšeném výskytu lupů.

Práškový šampon v sobě kombinuje jíl zeolit s množstvím zklidňujících a pečujících bylinek. Lehce z vlasové pokožky smývá nečistoty, aniž by ji podráždil. Jíl působí nejenom jako účinná mycí složka, ale také jako jemný a důkladný peeling pokožky hlavy. Zvýší tak její prokrvení, zlepší vstřebatelnost obsažených účinných látek, a tím pádem posílí vypadávající vlasy.

Šištice chmele společně s puškvorcem a lopuchovým kořenem mají výborné pečující a zklidňující účinky. Chmel navíc působí na pokožku hlavy a posiluje vlas od kořínku. Tím pádem účinně eliminuje jeho nadměrné vypadávání či lámání. 

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte.

Tip: Šampon můžete použít i jako ozdravnou kúru 4x ročně po dobu 4 týdnů.

Ostatní kategorie: No Poo Šampony

Typy vlasů: barvené vlasy, citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy, vypadávající vlasy

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika , Novosibirsk, Rusko , tel: +420 722 301 440

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?