Prohlédněte si vaše seznamy přání
DNY BIOOO.CZ JSOU TU! PRÉMIOVÉ AKCE, HODNOTNÉ DÁRKY A SLEVY AŽ 60 %. POUZE 18. – 20. 9.

HERBARICA Práškový Litofyto-šampon 2 s hennou 250 g

HERBARICA Práškový Litofyto-šampon 2 s hennou 250 g

Značka: HERBARICA
Balení:
490
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Práškový Litofyto šampon pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsahu henny. Ta má v kombinaci s dalšími bylinkami výborné posilující účinky a je skvělým pomocníkem pro oslabené vlasy bez objemu či lesku.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Práškový Litofyto šampon HERBARICA pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsahu henny. Ta v kombinaci s dalšími účinnými látkami posiluje vlasovou pokožku i samotný vlas a je tak skvělým pomocníkem pro oslabené vlasy bez objemu či bez lesku. Navíc, díky kombinaci bylinek má práškový šampon výborné zklidňující účinky a je vhodný například při problémech s lupy.

Práškový šampon v sobě kombinuje jíl zeolit s množstvím zklidňujících a pečujících bylinek. Lehce z vlasové pokožky smývá nečistoty, aniž by ji podráždil. Jíl působí nejenom jako účinná mycí složka, ale také jako jemný a důkladný peeling pokožky hlavy. Zvýší tak její prokrvení, zlepší vstřebatelnost obsažených účinných látek, a tím pádem posílí vypadávající vlasy.

Obsažená henna má výborné posilující účinky. Pečuje o zdraví vlasů, zaceluje poškození a dodává vlasům sílu a objem na pohled i na dotek. Navíc, henna vlas jemně tónuje a dodá mu lehký zlatavý nádech. Společně s dalšími bylinkami, jako je třezalka či hořčice vlasy revitalizuje a zanechává je zdravé a pevnější.

Ruská značka HERBARICA nabízí čistě přírodní kosmetické produkty ze sypkých surovin - přírodních minerálů či soli. Nabízí progresivní přípravky postavené na vědeckém výzkumu a předcházející svým efektivním složením stárnutí pokožky.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte.

Tip: Šampon můžete použít i jako ozdravnou kúru 4x ročně po dobu 4 týdnů.

Ostatní kategorie: No Poo Šampony

Typy vlasů: jemné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, vypadávající vlasy

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika , Novosibirsk, Rusko , tel: +420 722 301 440

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: