Prohlédněte si vaše seznamy přání

Hloubková hygiena kůže Práškový Litofyto-šampon 3 s listy břízy 250 g

Hloubková hygiena kůže Práškový Litofyto-šampon 3 s listy břízy 250 g

Práškový Litofyto šampon pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsaženým březovým lístkům. Posiluje od kořínku po konečky a je vhodný pro slabé, lámavé a pomalu rostoucí vlasy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Práškový Litofyto šampon Hloubková hygiena kůže pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsaženým březovým lístkům. Bříza tonizuje pokožku hlavy, zlepšuje její prokrvení a je tak vhodná při problémech s lupy, dermatitidou či svědivou pokožkou. Práškový šampon vlas posiluje od kořínku po konečky a je vhodný pro slabé, lámavé či pomalu rostoucí vlasy.

Práškový šampon v sobě kombinuje jíl zeolit s množstvím zklidňujících a pečujících bylinek. Lehce z vlasové pokožky smývá nečistoty, aniž by ji podráždil. Jíl působí nejenom jako účinná mycí složka, ale také jako jemný a důkladný peeling pokožky hlavy. Zvýší tak její prokrvení, zlepší vstřebatelnost obsažených účinných látek, a tím pádem posílí vypadávající vlasy.

Obsažené březové listy mají skvělé tonizující a stimulující účinky na pokožku hlavy. Dodávají vlasům zdravý lesk, sílu a pružnost. Bříza v kombinaci s dalšími bylinkami, jako je třezelka, puškvorec či lopuch intenzivně pečuje, působí proti lupům, dermatitidě a jiným kožním problémům.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte.

Tip: Šampon můžete použít i jako ozdravnou kúru 4x ročně po dobu 4 týdnů.

Ostatní kategorie: No Poo Šampony

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, vlasy s lupy

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika , Novosibirsk, Rusko , tel: +420 722 301 440

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?