Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

HERBARICA Práškový Litofyto-šampon 4 s kopřivou 250 g

HERBARICA Práškový Litofyto-šampon 4 s kopřivou 250 g

Značka: HERBARICA
Balení:
490
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Práškový Litofyto šampon pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsažené kopřivě. Pomáhá bojovat s rychle se mastícími vlasy, které snadno a rychle plihnou a ztrácí objem.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Práškový Litofyto šampon HERBARICA pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsažené kopřivě. Pomáhá bojovat s rychle se mastícími vlasy, které snadno a rychle plihnou a ztrácí objem. Spojení kopřivy s dalšími bylinkami harmonizuje nadměrné maštění vlasů a současně podporuje regeneraci vlasové pokožky.

Práškový šampon v sobě kombinuje jíl zeolit s množstvím zklidňujících a pečujících bylinek. Lehce z vlasové pokožky smývá nečistoty, aniž by ji podráždil. Jíl působí nejenom jako účinná mycí složka, ale také jako jemný a důkladný peeling pokožky hlavy. Zvýší tak její prokrvení, zlepší vstřebatelnost obsažených účinných látek, a tím pádem posílí vypadávající vlasy.

Kopřiva revitalizuje mastnou pokožku, harmonizuje zvýšenou činnost mazových žláz a současně podporuje zdravý lesk vlasů. Kopřiva společně s lopuchem, třezalkou a dalšími bylinkami podporuje zdraví pokožky hlavy a její přirozenou regeneraci.

Ruská značka HERBARICA nabízí čistě přírodní kosmetické produkty ze sypkých surovin - přírodních minerálů či soli. Nabízí progresivní přípravky postavené na vědeckém výzkumu a předcházející svým efektivním složením stárnutí pokožky.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte.

Tip: Šampon můžete použít i jako ozdravnou kúru 4x ročně po dobu 4 týdnů.

Ostatní kategorie: No Poo Šampony

Typy vlasů: mastné vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika , Novosibirsk, Rusko , tel: +420 722 301 440

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: