Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

HERBARICA Práškový Litofyto-šampon 6 s heřmánkem 250 g

HERBARICA Práškový Litofyto-šampon 6 s heřmánkem 250 g

Značka: HERBARICA
Balení:
490
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Práškový Litofyto šampon pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsahu heřmánku. Ten v kombinaci s dalšími bylinkami a jílem posiluje křehké a lámavé vlasy, dodává jim zdravý objem a lesk.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Práškový Litofyto šampon HERBARICA pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsahu heřmánku. Ten v kombinaci s dalšími bylinkami a jílem posiluje křehké a lámavé vlasy, dodává jim zdravý objem a lesk. Navíc, díky obsahu heřmánku má šampon vysoce zklidňující účinky, mírní svědění vlasové pokožky a pomáhá i při problémech s lupy.

Práškový šampon v sobě kombinuje jíl zeolit s množstvím zklidňujících a pečujících bylinek. Lehce z vlasové pokožky smývá nečistoty, aniž by ji podráždil. Jíl působí nejenom jako účinná mycí složka, ale také jako jemný a důkladný peeling pokožky hlavy. Zvýší tak její prokrvení, zlepší vstřebatelnost obsažených účinných látek, a tím pádem posílí křehké vlasy.

Heřmánek společně s puškvorcem a lopuchovým kořenem mají výborné pečující a zklidňující účinky. Heřmánek mírní svědění a pnutí vlasové pokožky, kůži zklidňuje a působí lehce protizánětlivě. Lopuch, puškvorec a další obsažené bylinky se starají o vitalitu vlasů, stimulují jejich zdravý růst i pěstěný vzhled.

Ruská značka HERBARICA nabízí čistě přírodní kosmetické produkty ze sypkých surovin - přírodních minerálů či soli. Nabízí progresivní přípravky postavené na vědeckém výzkumu a předcházející svým efektivním složením stárnutí pokožky.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte.

Tip: Šampon můžete použít i jako ozdravnou kúru 4x ročně po dobu 4 týdnů.

Ostatní kategorie: No Poo Šampony

Typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika , Novosibirsk, Rusko , tel: +420 722 301 440

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: