Prohlédněte si vaše seznamy přání

Petit Lulu Přebalovací podložka ježečci 1 ks

Petit Lulu Přebalovací podložka ježečci 1 ks

Nepromokavá přebalovací podložka s motivem ježečků je nepostradatelným pomocníkem každé maminky. Můžete ji použít při cestování, návštěvě lékaře a kdekoli, kde nemáte po ruce přebalovací pult

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Nepromokavá přebalovací podložka Petit Lulu s motivem ježečků je neocenitelným pomocníkem v mnoha situacích. Využít ji můžete nejen doma (např. v postýlce, na sedačce), ale i kdekoli na cestách. Snadno ji totiž složíte a díky svým praktickým rozměrům 50 x 70 centimetrů se vejde do každé přebalovací tašky.
 
Přebalovací podložka má dvě strany - sametovou bez motivu a nepromokavou s obrázky. Doporučujeme pokládat miminko na sametovou jednobarevnou stranu, která bude příjemnější pro pokožku miminka.
 
Petit Lulu je český výrobce látkových plen, doplňků pro přebalování, ale i dětského oblečení. Výrobky jsou velmi kvalitní a osvědčené, navíc jejich koupí šetříte životní prostředí a podpoříte lokální výrobce.
 

Údržba: Podložku perte na 60 stupňů. Nepoužívejte aviváž a perte v pracím prostředku určeném pro citlivou dětskou pokožku. Nesušte v sušičce. Nežehlete.

Barva: fialová, modrá, oranžová

Výrobce: Petit Lulu s.r.o., Ladova 199/20 , 466 05, Jablonec nad Nisou, Česká republika , tel: +420 702 15 44 00

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Líc: Bavlna (80 %) , Polyester (20 %) Rub: 100% polyester (laminovaný polyuretanem)

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?