Batex Přikrývka vlněná klasická, 001 S

Batex Přikrývka vlněná klasická, 001 S

  • Značka: Batex
  • Balení: 135x200 cm, 2 kg
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • Produktová řada: Batex WOOL
  • Bez DPH 1793 Kč

Kvalitní prošívaná přikrývka z čisté ovčí vlny, jenž se dokonale přizpůsobí teplotním podmínkám. Jedná se o variantu s hmotností náplně 2 kg a antibakteriální povrchovou úpravou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Přikrývka vlněná klasická je ideální variantou pro celoroční používání a její skvělé vlastnosti využijete jak v zimě, tak v teplejších měsících. Tato přikrývka se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, díky čemuž má dlouhodobou životnost. Přikrývka je nabízena ve třech možnostech váhy náplně a ve standardní i prodloužené velikosti tak, aby se maximálně přizpůsobila vašim individuálním požadavkům.

Přikrývka s jemnou prošívanou strukturou je plněna stoprocentní ovčí vlnou bez jakýchkoliv příměsí. Ovčí vlna má schopnost dynamicky se roztahovat a smršťovat podle aktuální okolní teploty, díky čemuž jednoduše reguluje teplo, jenž odchází z těla. Pod vlněnou přikrývkou jste tak dokonale chráněni proti prochladnutí, avšak zároveň nedochází k nadměrnému pocení.

Každé vlákno ovčího rouna je rovnoměrně obaleno lanolinem, jenž vytváří prostředí nevhodné pro roztoče. Díky tomu jsou produkty z ovčí vlny vhodné také pro alergiky a osoby přecitlivělé na prach. Ovčí vlna je velice vzdušná a prodyšná a zaručí vám ničím nerušený spánek. Povrchovým materiálem této přikrývky je čistá bavlna, která je měkká na dotek a nedráždí pokožku.

Povrchový materiál přikrývky je obohacen o aktivní stříbro, které má vynikající antibakteriální účinky, a ochrání vás tak před roztoči, bakteriemi, kvasinkami a houbami. Přikrývky se všitou vlnou nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění je možno odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění je nejlépe přenechat odbornému zásahu v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bavlna, Ovčí vlna

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Produktové řady: Batex WOOL

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?