Batex Přikrývka vlněná prodloužená, 004 S

Batex Přikrývka vlněná prodloužená, 004 S

  • Značka: Batex
  • Balení: 135x220 cm, 2.2 kg
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • Produktová řada: Batex WOOL
  • Bez DPH 1901 Kč

Prošívaná přikrývka plněná mykanou ovčí vlnou má skvělé termoizolační vlastnosti. Díky obsahu lanolinu působí proti roztočům, má antibakteriální povrchovou úpravu a je vhodná také pro alergiky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Přikrývka vlněná prodloužená vám zaručí příjemný a ničím nerušený odpočinek Tato přikrývka je charakteristická vysokou precizností zpracování z těch nejlepších materiálů, jež jsou zcela v souladu s nejmodernějšími požadavky na zdravý spánek. Jedná se o variantu v prodloužené velikosti a je nabízena ve dvou variantách hmotnosti náplně.

Přikrývka je plněna stoprocentní mykanou ovčí vlnou bez příměsi. Tento materiál je zcela přírodní a skvěle reaguje na teplotní změny lidského organismu. Vlas ovčího rouna se umí dynamicky smršťovat a roztahovat podle okolních teplotních podmínek, díky čemuž se dokonale přizpůsobí, a brání tak jak prochladnutí, tak nadměrnému pocení či zapaření pokožky.

Ovčí vlna je velice oblíbeným materiálem pro plnění lůžkovin již od pradávna nejen díky své mimořádné hřejivosti, ale příjemně vás překvapí také svou prodyšností. Díky přirozené ochraně proti roztočům je vhodná také pro alergiky. Povrch přikrývky je vyroben z kvalitní tkaniny z čisté bavlny bez příměsí, jež je jemná k pokožce a zároveň má dlouhotrvající životnost.

Povrchový materiál je navíc obohacený o aktivní stříbro, které má vynikající antibakteriální vlastnosti, a poskytne vám tak dlouhodobou ochranu před roztoči, bakteriemi, kvasinkami a houbami. Přikrývky se všitou vlnou nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění je možno odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění je nejlépe přenechat odbornému zásahu v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bavlna, Ovčí vlna

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Produktové řady: Batex WOOL

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?