Henna Plus Přírodní prášková barva Červená 54 100 g

Henna Plus Přírodní prášková barva Červená 54 100 g

Zcela přírodní varianta pro barvení vlasů v zářivém intenzivně červeném odstínu dodá vašim vlasům zářivý lesk a zároveň o ně pečuje díky vyživujícím a revitalizačním účinkům henny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Henna Plus Přírodní prášková barva Červená dodá vašim vlasům zcela přírodní odstín červené henny. Barevný výsledek už záleží jen na vás, zda toužíte po přirozených měděných odlescích, výrazné zrzavé či ohnivě červené barvě vlasů. To vše je možné s touto přírodní práškovou barvou s obsahem henny, kde výsledný odstín lze snadno regulovat dle doby působení či případně dalších přidaných složek.

Přírodní prášková barva na vlasy je vůbec prvním produktem značky Henna Plus, který na trhu představila, a díky němu získala velkou popularitu u zákaznic. Tato barva na vlasy se používá velice snadno, díky práškové konzistenci je možné ji namíchat s mnoha ingrediencemi, jako je například citronová šťáva či ocet, a snadno tak ovlivnit barevný výsledek. Zároveň můžete jednoduše regulovat množství použité barvy dle délky a hustoty vašich vlasů.

Prášková barva je skvělou volbou pro zcela přírodní a dlouhotrvající obarvení vlasů. Výtažek z henny proniká do hloubky vlasového vlákna, kde dokonale splývá s jeho přirozenými barevnými pigmenty. Díky tomu vydrží obarvení vlasů až několik měsíců a vytrácí se velice pozvolna a postupně. Zároveň henna příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů, vyhlazuje jejich povrch a dodává jim nejen intenzivní barvu, ale také zářivý zdravý lesk.

Použití: Před použitím si důkladně přečtěte příbalový leták! Odsypte si polovinu sáčku (pro dlouhé či husté vlasy celý sáček) do misky a postupně přidávejte horkou vadu, aby vznikla polotekutá pasta. Doba působení závisí na požadovaném odstínu a jeho intenzitě.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder

Barva: červená

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Produktové řady: Henna Plus Colour Powder

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Frenchtop Natural Care Products BV, P.O. BOX 482, 1620 AL Hoorn Nizozemí, www.hennaplus.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?