Argital Přírodní sanitizér na roušky 290 ml

Argital Přírodní sanitizér na roušky 290 ml

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
490
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Přírodní sprej pro sanitaci roušek a vzduchu v interiéru. S vysokým obsahem rostlinného alkoholu a směsí 15 éterických olejů v kvalitě GOLD se silnými dezinfekčními účinky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Přírodní sanitizér na roušky Argital obshauje vysoký podíl rostlinného alkoholu v kvalitě BIO, zelený jíl a směs esenciálních olejů. Je určený na sanitaci roušek a vzduchu v interiéru.

Sanitizér Argital obsahuje těchto 15 esenciálních olejů: lavandin, rozmarýn, borovice, skořice, hřebíček, oregáno, tymián, saturejka, eukalptus, Niaouli, tea tree, citron, cypřiš, máta, smil. Jedná se o směs 15 cíleně vybraných éterických olejů v kvalitě GOLD, které mají silné antiseptické účinky.
 
Italská značka Argital je dominantním výrobcem přírodní kosmetiky na bázi zeleného jílu. Produkty mají řadu certifikátů, jako BDIH, ICEA, Demeter LAV, které jsou zárukou vysoké kvality a maximálních účinků přírodních surovin.
 

Použití: Pro sanitaci roušek – stříkněte 2x na vnitřní stranu roušky, počkejte 2 minuty, než se odpaří přítomný alkohol, nasaďte si roušku. Budete cítit příjemnou svěží vůni čistých esenciálních olejů GOLD, které mají kromě sanitačních účinků také účinky aromaterapauetické. Můžete opakovat každé dvě hodiny. Pro sanitaci vzduchu v domácím prostředí – stříkněte několikrát během dne do vzduchu v prostoru. Nestříkejte přípravek přímo na plochy (např. nábytku).

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo zdroje tepla a světla. Zabraňte přímému kontaktu s očima, sliznicemi a pokožkou. Při zasažení očí je ihned vypláchněte dostatečným množstvím vody. Každý esenciální olej může způsobit podráždění nebo až alergickou reakci. Proto před prvním použitím ověřte lehkým stříknutím do vzduchu, zdali vás vůně nedráždí. V takovém případě sprej nepoužívejte. Nebezpečí: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními, regionálními, národními a mezinárodními předpisy. Obsahuje Lavandula hybrida, extrakt. Může vyvolat alergickou reakci.

Výrobce: ARGITAL, Via Della Tecnologia, 9 , 97015, Modica, Itálie

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.