Terranova Health Probiotika, Komplex

Terranova Health Probiotika, Komplex

Kombinace pěti druhů probiotik je obohacená o výtažky z červené řepy či lopuchu a také o fruktooligosacharidy. Lopuch působí příznivě nejen na trávení, ale také na činnost imunitního systému.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Probiotika Terranova Health obsahují kombinaci pěti druhů probiotik, která jsou dále obohacena o Magnifood komplex (lopuch, červená řepa, modřín západoamerický a fruktooligosacharidy). Obal kapslí je vyrobený z rýžových otrub a neobsahuje želatinu, lepek ani laktózu. Doplněk stravy je tak vhodný i pro vegany či celiaky.

Probiotika Terranova Health obsahují kombinaci pěti probiotických kultur (bakterií) obohacenou o fruktooligosacharidy a výtažky z červené řepy či lopuchu. Probiotika napomáhají obnovovat střevní mikroflóru narušenou zátěžovými situacemi. Kořen lopuchu působí příznivě na trávení, podporuje činnost imunitního systému a také přispívá k vyrovnání hladiny cukru v krvi.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně, ideálně mezi jídly.

Upozornění: Obsahuje stopy sóji. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way, BD21 3LN Keighley, West Yorkshire Velká Británie, tel: +44 (0)1535 611446, http://www.terranovahealth.com/

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Obsah v 1 kapsli: Lactobacillus plantarum (Rosell-1012) 1 billion organisms, Lactobacillus casei (Rosell-215) 800 million organisms, Lactobacillus rhamnosus (Rosell-11) 700 million organisms, Lactobacillus acidophilus (Rosell-52) 500 million organisms, Bifidobacterium lactis (CHR Hansen BB-12) 500 million organisms, Arctium lappa (Burdock Root) 75 mg, Beta vulgaris Root & Greens Juice 25 mg, Stabilized Rice Bran 25 mg, Fructooligosaccharides 100 mg, Larix occidentalis (Larch Tree Arabinogalactan) 50 mg

Konzistence: pevná

Obal: skleněný

Příznivé účinky: posílení imunity, snížení hladiny cukru, trávení

Nenašli jste to pravé? Co tohle?