Prohlédněte si vaše seznamy přání

ESI Propolisové kapky alkoholové 1:3 50 ml

ESI Propolisové kapky alkoholové 1:3 50 ml

Značka: ESI
Balení:
260
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Propolisové kapky s alkoholem jsou skvělým zdrojem flavonoidů, ale také mastných kyselin, vitaminů, vápníku nebo železa.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Propolisové alkoholové kapky ESI mají jednoduché složení bez zbytečných aditiv, cukru apod. Obsahují jen kombinaci propolisu, vody a alkoholu. V propolisu jsou obsaženy vitaminy skupiny B, provitamin A, vápník nebo železo. Vitaminy skupiny B působí pozitivně na nervovou soustavu. Vápník přispívá k normálnímu stavu pokožky, vlasů a zubů, podporuje normální srážlivost krve, hraje roli při normálním růstu kostí u dětí. Železo napomáhá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu, přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Napomáhá přenosu kyslíku v těle, podporuje obranyschopnost, příznivě ovlivňuje udržení tělesné energie, podílí se na procesu dělení buněk.

Propolis je tmelová pryskyřice, která pochází ze stavební činnosti včelstev. Bývá temně žluté, žluto-oranžové nebo zeleno-žluté barvy. Zdrojem pro tvorbu propolisu jsou včelám převážně pupeny stromů. Propolis má svou typickou vůni a obsahuje na 150 různých látek jako pryskyřice, silice a včelí pyl. Propolis představuje zdroj vitaminů, stopových prvků, mastných kyselin a dalších látek. Přesné složení propolisu záleží na jeho původu, ale i tak můžeme říci, že se v něm nachází především hodně flavonoidů, fenolů a mastných kyselin.

Italská značka ESI využívá ve svých výrobcích léčivou sílu aloe vera, k nimž jako první získala certifikát IASC. Šťávy z aloe vera mají ochrannou známku Certiquality.

Skladování: Skladujte na chladném tmavém místě mimo dosah dětí.

Dávkování: Denně užívejte 20-30 kapek. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Doplněk stravy není určen pro děti a těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Zuby a dásně

Výrobce: ESI s.p.a., Via delle Industrie 1 , 17012, Albissola Marina, Itálie

Z blogu (1)

Podpořte imunitu co nejpřírodněji

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?