ESI Propolisový balzám na rty SPF 20 5,7 ml

ESI Propolisový balzám na rty SPF 20 5,7 ml

  • Bez DPH 100 Kč

Propolisový balzám na rty s ochranným faktorem SPF 20 intenzivně pečuje o jemnou namáhanou pokožku rtů. Obsažené rostlinné oleje a výtažky rty zjemňují a dodávají hloubkovou výživu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Propolisový balzám na rty ESI s ochranným faktorem SPF 20 intenzivně pečuje o jemnou namáhanou pokožku rtů. Obsažené rostlinné oleje a výtažky rty zjemňují, dodávají hloubkovou výživu a zároveň chrání před opětovným poškozením či dokonce popraskáním.

Propolisový balzám pečuje o citlivou pokožku rtů díky vysokému podílu ricinového oleje. Ten má skvělé regenerační a ochranné účinky, rty zjemňuje, posiluje a chrání je před vznikem prasklinek a koutků. Ricinový olej v kombinaci s bambuckým máslem, jojobovým olejem a přírodními vosky o rty bohatě pečuje, vyživuje je do hloubky a zároveň na rtech vytváří lehký ochranný film.

O zklidnění jemné pokožky se postarají výtažky z Aloe vera, pleť chrání před podrážděním, nepříjemným pnutím a zároveň dodávají potřebné vitaminy i antioxidanty. Harmonizující účinky má i propolis, ten rty navíc aktivně regeneruje, hojí drobné prasklinky a působí protizánětlivě. Kromě bohaté péče dodává balzám rtům také ochranu před nepříznivým vlivem slunečních paprsků.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte rovnoměrně na čistou pokožku rtů kdykoliv během dne a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?