Sonett Prostředek na nádobí 120 ml

Sonett Prostředek na nádobí 120 ml

  • Bez DPH 29 Kč

Prostředek na nádobí Sonnet se svěží citrusovou vůní je mimořádně účinný vůči mastnotě a nečistotám, ale zároveň šetrný k pokožce rukou, kterou zbytečně nevysušuje a nedráždí. Díky rostlinným tenzidům si spolehlivě poradí i s připečenou špínou.

Prostředek na nádobí využívá síly přírodních tenzidů, které při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta účinně rozpustí mastnotu, přischlé zbytky jídla i připečené nečistoty. Navíc, o příjemnou vůni se postarají esenciální oleje z citronové trávy.

Díky jednoduchému přírodnímu složení bez přidaných chemikálií je prostředek účinný a zároveň šetrný k jemné pokožce rukou a také k životnímu prostředí. Obsažené složky se totiž při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Pár kapek prostředku rozmíchejte v teplé vodě, nebo naneste přímo na houbičku. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5-15 %) , Aniontové tenzidy (5-15 %) , Citráty, Éterický olej z citronové trávy1), Voda

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citráty, Éterický olej z citronové trávy

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5, D-88693 Deggenhausen Německo, www.sonett-drogerie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Doporučuji / Hana D. 6. 2. 2015 13:14

Jsem spokojená. Myje dobře a na ruce je to příjemné. Nejprve jsem si koupila 120 ml vzorek na vyzkoušení, teď jsem si už objednala rovnou větší balení.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?