Florame Provensálský difuzér Borovice

Florame Provensálský difuzér Borovice

Difuzer Florame s vůní lesní borovice příjemně provoní váš domov. Působí antibakteriálně a protiinfekčně. Čistí a dezinfikuje vzduch a pomáhá uvolňovat ucpané nosní dutiny. Je vhodný zejména v chřipkovém období

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Difuzer Florame s vůní lesní borovice příjemně provoní celý váš domov. Kromě toho působí také antibakteriálně a protiinfekčně. Čistí a dezinfikuje vzduch. Pomáhá uvolňovat zahleněné dutiny a celkově působí příznivě při nachlazení a rýmě. Jeho svěží jehličnanová vůně povzbuzuje unavenou mysl. Při použití éterického oleje v sauně, koupeli nebo při masáži pomáhá uvolňovat také namožené svaly.

Difuzér je ideální do menších prostor. Jeho povzbuzující aromaterapeutické účinky přímo vybízejí k použití v kancelářích, studovnách a dalších místech, která vyžadují vyšší psychickou koncentraci. Pro jeho dezinfekční efekt je ideální také k umístění do čekáren, či přímo lékařských ordinací. Účinně neutralizuje nepříjemné pachy a jemně provoní interiér auta, skříň, i toaletu. 

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Není vhodný v těhotenství a v období kojení. Nepoužívejte nezředěný éterický olej přímo na pokožku.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Pinus Sylvestris

Aromaterapeutické účinky: astma, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: Florame, Z.A. de la Gare, 13533 St Rémy de Provence Francie, tel: 04.90.92.54.47, www.florame.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?