Florame Provensálský difuzér Cedr

Florame Provensálský difuzér Cedr

Difuzer Florame s vůní cedru má nasládle dřevitou vůni. Působí antisepticky a jemně dezinfikuje vzduch. Pomáhá při rýmě, bronchitidě a dalších problémech s dýcháním. Uklidňuje a harmonizuje nervový systém.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Difuzer Florame s vůní cedru má nasládle dřevitou vůni. Působí antisepticky a jemně dezinfikuje vzduch. Pomáhá při rýmě, bronchitidě a dalších problémech s dýcháním. Uklidňuje a harmonizuje nervový systém. Zvyšuje fyzickou i psychickou aktivitu. Při použití přímo na pokožku povzbuzuje činnost lymfatického systému a zmírňuje tak otoky končetin a vyhlazuje celulitidu.

Difuzér je ideální do menších prostor. Jeho vůně účinně odpuzuje obtížný hmyz, je proto výborný do skříní proti molům, či na odpuzování komárů v horkých letních nocích. Účinně neutralizuje nepříjemné pachy a jemně provoní například interiér auta, ale i toaletu.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Cedrus atlantica1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Cedrus atlantica

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, hojení ran a zánětů, posílení srdeční činnosti

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: Florame, Z.A. de la Gare, 13533 St Rémy de Provence Francie, tel: 04.90.92.54.47, www.florame.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Bergamot 5 ml

Bergamot posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá i při samotném nachlazení. Má harmonizační účinky také na psychiku, působí antidepresivně.