Florame Provensálský difuzér Citronella

Florame Provensálský difuzér Citronella

Vůně difuzeru Florame Citronella má výborné antiseptické a antibakteriální účinky. Čistí a dezinfikuje vzduch. Její příjemná bylinná vůně podobná meduňce s výraznějším citronovým podtónem uklidňuje tělo i mysl.  

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vůně difuzeru Florame Citronella má výborné antiseptické a antibakteriální účinky. Čistí a dezinfikuje vzduch. Příjemné bylinné aroma podobné meduňce s výraznějším citronovým podtónem navozuje pocit pohody a uklidňuje tělo i mysl. Působí harmonicky na zažívací trakt a podporuje trávení. Citronelový éterický olej při použití na pokožku v ředěné podobě uvolňuje namožené svaly a snižuje bolestivost kloubů.

Difuzér je ideální do menších prostor. Jeho osvěžující vůně posiluje schopnost koncentrace a dodává energii. Výborně také odpuzuje nepříjemný hmyz. Provoněným místnostem se budou už z dálky vyhýbat komáři, moli i mouchy. Účinně též neutralizuje nepříjemné pachy a jemně provoní i interiér auta, skříň, či toaletu.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Citronellal, Geraniol, Citronellol, Methyl - iso - eugenol, Geranylacetát

Možné alergeny: Citronellal, Geraniol, Citronellol, Methyl - iso - eugenol, Geranylacetát

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, stres a úzkost, zralá pleť

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: Florame, Z.A. de la Gare, 13533 St Rémy de Provence Francie, tel: 04.90.92.54.47, www.florame.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Bergamot 5 ml

Bergamot posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá i při samotném nachlazení. Má harmonizační účinky také na psychiku, působí antidepresivně.