Florame Provensálský difuzér Citrusy

Florame Provensálský difuzér Citrusy

Difuzér obsahuje osvěžující směs citrusových éterických olejů s ylang-ylang a olejem z máty peprné. Jeho vůně povzbuzuje mozkovou činnost a dobíjí energií unavenou mysl i tělo. Navozuje pocity pohody a štěstí.  

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Difuzér Florame obsahuje osvěžující směs citrusových éterických olejů z hořkého pomeranče, tangerinky a bergamotu, které spolu s ylang-ylang a mátou peprnou tvoří unikátní vonnou kompozici. Vůně povzbuzuje mozkovou činnost a dobíjí energií unavenou mysl i tělo. Navozuje pocity pohody, štěstí a aromaterapeuticky působí blahodárně i při depresivních a úzkostlivých stavech. Má výborné účinky také na dětskou psychiku. Při použití v zředěné formě přímo na pokožku prokrvuje, regeneruje, vyhlazuje drobné nerovnosti a pomáhá zlepšovat stav celulitidy.

Difuzér je ideální do menších prostor. Je vhodný pro použití do celé domácnosti, ale pro své harmonizující a povzbuzující účinky je vynikající především do dětských pokojíčků, školních tříd, nebo na pracoviště se zvýšenou psychickou či fyzickou zátěží. Účinně neutralizuje nepříjemné pachy, a hodí se proto i k provonění interiéru auta, či toalety.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Tento olej je fotosenzitivní. Po aplikaci na pokožku proto nevystavujte pleť přímému slunci nebo soláriu po dobu 12 hodin. Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Citrus Nobilis1), Citrus Aurantium Dulcis1), Citrus aurantium amara, Citrus Aurantium Bergamia1), Mentha piperita1), Cananga Odorata1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citrus Aurantium Dulcis, Cananga Odorata

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: Florame, Z.A. de la Gare, 13533 St Rémy de Provence Francie, tel: 04.90.92.54.47, www.florame.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Harmonie 10 ml

Vyvážená směs rostlinných silic se silným osvěžujícím potenciálem, jenž má revitalizační efekt na tělo i mysl. Příjemně provoní vaši domácnost a přinese vám vlnu nové energie.