Florame Provensálský difuzér Lavadin

Florame Provensálský difuzér Lavadin

Difuzer Florame Lavandin s vůní levandule příjemně provoní celou vaši domácnost a přenese vaši mysl na prosluněnou francouzskou Provence. Uklidňuje tělo i mysl, odplavuje stres a navozuje pocit štěstí a pohody.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Difuzer Florame Lavandin s vůní levandule příjemně provoní celou vaši domácnost a přenese vaši mysl na prosluněnou francouzskou Provence. Jeho aroma uklidňuje tělo i mysl, odplavuje stres a navozuje pocit štěstí a pohody. Tento éterický olej se jako jeden z mála může používat na pokožku v neředěné podobě. Podporuje hojení a uklidňuje podrážděnou problematickou pleť. Prohřívá a uvolňuje svaly a snižuje bolestivost kloubů.

Levandule pomáhá při problémech s nespavostí, bolestech hlavy a migrénách. Její vůně odpuzuje moly, a je proto výborným pomocníkem v boji proti nim do šatních skříní. Difuzér je ideální do menších prostor, účinně neutralizuje nepříjemné pachy a jemně provoní interiér auta, či toaletu. Vzhledem k jeho uklidňujícím účinkům působí bezvadně také při použití v ložnicích a dětských pokojích.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Linalool, Linalylacetát, Terpineol, Cineol 1,8

Možné alergeny: Linalool, Linalylacetát

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: Florame, Z.A. de la Gare, 13533 St Rémy de Provence Francie, tel: 04.90.92.54.47, www.florame.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.