Florame Provensálský difuzér Máta - Citron

Florame Provensálský difuzér Máta - Citron

Provensálský difuzér s vůní citronu a máty provoní celou domácnost a dotvoří dokonalý pocit čistoty a harmonie. Působí protizánětlivě a antibakteriálně, účinně čistí a dezinfikuje vzduch. Osvěžuje a energizuje.  

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Provensálský difuzér Florame s vůní citronu a máty provoní celou vaši domácnost a dotvoří dokonalý pocit čistoty a harmonie. Působí protizánětlivě a antibakteriálně, účinně čistí a dezinfikuje vzduch. Osvěžuje a energizuje unavené tělo i mysl. Podporuje činnost mozku a pomáhá při bolestech hlavy či migrénách.

Při použití éterického oleje na pokožku v ředěné formě podporuje detoxikaci, prokrvuje a urychluje vyplavování škodlivin a usazenin z těla. Redukuje celulitidu a vyhlazuje drobné pleťové nedokonalosti. Difuzér je ideální do menších prostor. Účinně neutralizuje nepříjemné pachy, a hodí se proto i k provonění interiéru auta, či toalety.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Tento olej je fotosenzitivní. Po aplikaci na pokožku proto nevystavujte pleť přímému slunci nebo soláriu po dobu 12 hodin. Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Mentha Piperita1), Citrus Limonum1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citrus Limonum

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: Florame, Z.A. de la Gare, 13533 St Rémy de Provence Francie, tel: 04.90.92.54.47, www.florame.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?