Florame Provensálský difuzér Verbena

Florame Provensálský difuzér Verbena

  • Značka: Florame
  • Balení: 10 ml olej, 1 ks difuzér
  • Ostatní kategorie: Difuzéry do bytu
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Provensálský difuzér Verbena provoní svou osvěžující a energizující citrusovou vůní celou vaši domácnost. Probouzí životní vitalitu, zbavuje tělo i mysl stresu a pomáhá bojovat s trémou, nervozitou a úzkostmi.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Provensálský difuzér Verbena provoní svou osvěžující a energizující citrusovou vůní celou vaši domácnost. Probouzí životní vitalitu, zbavuje tělo i mysl stresu a pomáhá bojovat s přehnanou trémou, nervozitou a úzkostlivostí. Působí antisepticky a antibakteriálně. Čistí a dezinfikuje vzduch. Při použití v ředěné formě na pokožku éterický olej uvolňuje namožené svalstvo a zmírňuje jejich bolestivost.

Verbena aromaterapeuticky působí uklidňujícím účinkem na rozbouřený žaludek a celkově harmonizuje činnost zažívacího ústrojí. Napomáhá regeneraci jaterních buněk a podporuje přirozenou detoxikační funkci těla. Difuzér je ideální do menších prostor, účinně neutralizuje nepříjemné pachy a jemně provoní interiér auta, či toaletu.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Geraniol, Neral, Limonene

Možné alergeny: Geraniol, Limonene

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, stres a úzkost, žaludeční problémy

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: Florame, Z.A. de la Gare, 13533 St Rémy de Provence Francie, tel: 04.90.92.54.47, www.florame.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 25 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.